DLACZEGO WYBRAĆ NAS?

Zapewne każdy z Was słyszał (a znaczna większość uczestniczyła) w grach typu Paintball bądź Lasertag. To świetna forma aktywnego spędzenia wolnego czasu podczas którego wcielacie się w role wojskowych imitując tym samym działania militarne. Niewielu jednak wie, że istnieje inna, bardziej realistyczna forma tego typu rozgrywek jaką jest Airsoft Gun (ASG)!

Podczas gry ASG, zawodnicy eliminują się za pomocą pneumatycznych elektrycznych replik broni palnej strzelających plastikowymi kulkami o kalibrze 6 mm. Kulki do gry nie zawierają w sobie farby, są mniejsze niż kulki paintballowe, dzięki czemu rozgrywka staje się mniej bolesna i całkowicie bezpieczna!

Pomysł na stworzenie pola do gry w i organizację imprez ASG pojawił się w 2017 roku a już na rok później zaplanowaliśmy otworzenie działalności!

Dzięki niebywałej determinacji stworzyliśmy jedno z nielicznych pól w Polsce, w pełni przystosowane do komercyjnej gry w ASG. Nasze autorskie systemy gry sprawiają, że możecie poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy! Odegracie różne role, będziecie musieli podejmować ważne decyzje a przede wszystkim współpracować, aby pokonać swoich przeciwników i zwyciężyć w pojedynku!

A co jeśli jesteś zaawansowanym graczem ASG bądź chciałbyś zorganizować rozgrywkę na własną rękę? Nic prostszego! Wynajmujemy zarówno nasze pole do gry jak i repliki, w związku z czym każdy zainteresowany tematem znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie!